KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San.´ya (Bu metinde "Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San." olarak kullanılacaktır) aittir.

Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini nerotech.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. nerotech.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San. internet sitesini ziyaret eden ve Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Nerotech Otomasyon Elk. Pomp. Hid. Sis. San.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi